Hakkımızda

Kadıköy Caddebostan’da yer alan merkezimizde sizleri daha sağlıklı bir hayata ulaştırmak için alanında uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

Fizyoterapi, Pilates ve Çocuk Gelişimi alanında hizmetlerimizle her yaştan ve her durumdaki bireylerin sağlığına katkıda bulunuyoruz.

Hakkımızda

Kişiye Özel Yaklaşım

Etkili Sonuç

Her yaşta bireyin sağlıklı bir bedene sahip olması için ihtiyaçlarına en uygun yöntemleri, güncel bilimsel çalışmaların ışığında belirleyerek uyguluyoruz.

Uygulamalarımızın fizyolojik etkilerinin mükemmel olmasına yönelik çalışırken aynı zamanda size güven ve memnuniyeti hissettirecek yaklaşımı da sunuyoruz.

 

Sağlığınızı geliştirme yolculuğunuzda yanınızdayız

Kadıköy Fizik Tedavi - Kadıköy Fizyoterapi - Kadıköy Fizyoterapist

SAĞLIKLI KALMANIZA YARDIMCI OLUYORUZ

Uzun yıllar fizyoterapi ve pilates alanında çalışan iki fizyoterapist olarak yeterli deneyim ve tecrübeyi kazandığımızı düşündükten sonra kadıköyde hizmet vermeye karar vererek M Terapi’yi kurduk. Fizyoterapi, egzersiz ve manuel terapi alanında uzmanlaşan Fzt. Ammar Mustafa Canpolat, klinik pilates, hamile pilatesi ve aletli pilates konusunda uzmanlaşan Fzt. Melis Kılıç olarak size hizmet veriyoruz.


 

Merkezimizde çeşitli kas-iskelet sistemi rahatsızlıkları konusunda neler yapmanız konusunda sizi bilgilendirirken aynı zaman pilates yönümüzle sağlıklı bir kas – iskelet sistemini korumanız için size yardımcı oluyoruz. Birebir seanslarla her türlü sorularınızı cevaplıyor ve egzersizlerle bedeninizi dinç tutmanızı sağlıyoruz.


EKİP

Alanlarında uzman ekibimizle tanışın.

Fizyoterapist Ammar Canpolat
 
 

Fzt. Ammar Mustafa CANPOLAT

 
Fizyoterapist Betül Yapar

Fizyoterapist Betül Yapar

 
 
Hakkımızda

Bize Ulaşın

Randevu veya bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

 
Scroll to Top
Scroll to Top
Telefon
whatsapp